Plačiau apie mus

Esame atsakingi ir energingi savo srities specialistai

Apie mus

Esame inžinerinė kompanija, kurios pagrindinė veikla yra šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montavimas pramoniniuose ir privačiuose gyvenamuosiuose namuose. Daug dirbame, tam, kad mūsų patirtis būtu naudinga klientams. Mielai dalinamės savo žiniomis, patariame kaip daryti geriau, perspėjame jei žinome, kad tam tikri sprendimai tikrai neveikia. Neatstovaujame jokio gamintojo, todėl išliekame objektyvūs ir siūlome tuos produktus, kurie įgavo mūsų pasitikėjimą.

Rekuperacinių sistemų, ortakių montavimas

Montavimo darbams naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos (plastikiniai ar cinkuotos skardos ortakiai, pageidaujamo dizaino difuzoriai ir kt.). Darbai atliekami greitai ir kokybiškai, iš objekto išgabenamos darbo metu susidariusios atliekos. Sumontavus ir paleidus visą įrangą, klientui paaiškinama kaip ja naudotis ir prižiūrėti, paliekama naudojimo instrukcija lietuvių kalba. Iškilus klausimams dėl įrenginio naudojimo ar priežiūros, klientas visada gali paskambinti įmonės CMgroup specialistams ir pasikonsultuoti.

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugos

Namo šildymo, vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemos teisingam parinkimui ir įrengimui didelę reikšmę turi kvalifikuoto projektuotojo parengtas sistemos projektas. Tokiu būdu parenkamas ne tik optimaliausias sistemos sprendimas pagal būsto ypatumus ir kliento poreikius, sumažėja montavimo klaidų rizika montuojant, be to, klientas gauna projekto pilną sąmatą, leidžiančią gana tiksliai numatyti ir valdyti biudžetą.

Oro srautų matavimo paslaugos

Sumontavus naują ortakių rekuperacinę sistemą, reikia atlikti oro srautų matavimus ir juos tinkamai sureguliuoti, kad oro skirstytuvai (difuzoriai) tiektų arba ištrauktų projektavimo metu numatytus oro kiekius. Tinkamai sureguliuota vėdinimo sistema veiks efektyviai ir užtikrins komfortišką patalpų mikroklimatą darbui ar poilsiui. Netinkamai sureguliuota sistema veiks triukšmingiau, išaugs energijos poreikis, nebus užtikrintas komfortiškas patalpų mikroklimatas. Matavimus rekomenduojame atlikti dar prieš lubų apdailos darbus.

Pagrindinis mūsų įmonės darbo principas – aukšta kokybė ir patenkinti klientų lūkesčiai. Daug investuojame į darbuotojų mokymus, tinkamas darbo priemones. Įrangos montavimo darbams naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. 

Dirbame visoje Lietuvoje

Šaldymas ir vėdinimas:
tel.: +370 (679) 88800
el. paštas: giedrius@cmgroup.lt

Kondicionavimas, vėdinimas, santechnika:
tel.: +370 (648) 45494
el. paštas: andrej@cmgroup.lt